Na Inkontakt można było spotkać m.in. przedstawicieli firm gryfińskich: Auto Komfort Zdzisław Kmieciak, Auto Moto Grzegorz i Andrzej Staruk, Akademia Fryzjerstwa i Wizażu Joanna Pisarczyk Tamborowska, Plasta Stanisław Krawczyk, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Motyka, Zakład Tapicerski Henryk Janaszkiewicz, ELGRYF Sp. z o.o., Gospodarstwo Rolne Lach Władysława z Daleszewa oraz DANKOM Daniel Błażkiewicz z Lisiego Pola i ZPHU Milektron Halina Wołosz z Osinowa Dolnego.
Byli także gryfiński artysta rzeźbiarz Józef Moczuło ze swoimi rzeźbami oraz członkowie Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Most” z pięknymi pracami podopiecznych. Podczas targów swojskie jadło oferowało KGW Europejki z Daleszewa.
Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz występy towarzyszące w amfiteatrze. Część artystyczną wspaniałym koncertem rozpoczęła orkiestra dęta z Berlina.
Celem targów Inkontakt jest zapewnienie wystawcom i odwiedzającym "rynku nieograniczonych możliwości". Tak jak poprzednio, wystawcy mogli prezentować swoje produkty i usługi poprzez bezpośredni kontakt z klientem.
Niemiecko-polskie prezentacje biznesowe mają przyczyniać się do gospodarczej integracji Niemiec i Polski w regionie przygranicznym. Ponieważ targi znane są także z folklorystycznego charakteru, w 2018 roku na dwóch scenach pojawiły się również dwa różne programy kulturalne i taneczne z Niemiec i Polski (udział Gryfińskiego Domu Kultury).
Napisz komentarz
Komentarze