Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 01:00
Reklama
Reklama

Miał dwa promile. Zostanie deportowany z naszego kraju

Kto przyjeżdża do naszego kraju powinien przestrzegać tutejszego prawa. Nie może być tak, że kierowcy decydują się na nieodpowiedzialne zachowania, które stawiają pod znakiem zapytania nie tylko swoje własne życie, lecz także życie innych uczestników ruchu drogowego. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drogach stanowi kluczowy element funkcjonowania każdego społeczeństwa.
Miał dwa promile. Zostanie deportowany z naszego kraju
Zatrzymany i przeszukany na miejscu.

Autor: Policja

Przykładem niebezpiecznego zdarzenia, które miało niedawno miejsce na drodze naszego województwa, jest przypadek 35-letniego kierowcy toyoty, którego styl jazdy wskazywał na możliwe spożycie alkoholu. Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, a badanie wykazało aż dwa promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo, w systemach policyjnych mężczyzna figurował jako osoba poszukiwana, co skłoniło organy ścigania do podjęcia dalszych działań.

Po zatrzymaniu i umieszczeniu w policyjnym areszcie, mężczyźnie przedstawiono zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z procedurami sądowymi, 35-latek będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości, a następnie zostanie deportowany z kraju.

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego powinno być priorytetem. Pijani w ruchu drogowym to najczęściej rodzimi kierowcy. Mamy nadzieję, że ta historia posłuży za przestrogę dla innych kierowców i pomoże uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Bezpieczeństwo na drogach jest priorytetem, dlatego nie możemy tolerować takiego zachowania.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

popieram 06.08.2024 07:06
Odseparować od zdrowej tkanki społecznej.

jestem za 06.08.2024 08:36
Jak najbardziej.

A. Żmijewski 04.08.2024 07:39
Powinni tych gruzinów pyr pyr zasadniczo kierować do obozów pracy przymusowej przy uprawie pomidorów ogrodowych z dziada pradziada pyr pyr. Szanujmy miłe Panie ochotniczki bo tak szybko odchodzą pyr pyr

Juryi Sawczenko 04.08.2024 03:48
Rabotajet jeszcze w polszy czy nie rabotajet rabotajet juz nie robic

Juryi Sawczenko 04.08.2024 00:59
Rabotajet juz w polszy czy nie rabotajet nie rabotajet do roboty

a to *** szuje 04.08.2024 00:31
Putlerowskie *** nie potrafią czytać od razu napadają na Ukraińców.

.Dobry Polak 03.08.2024 22:47
Nareszcie Ukraińcy nie są ponad polskim prawem. Już najwyższy czas przestać się patyczkować z obco jezycznymi czyli Ukraińcami.

do sk*** putlerowskiego 04.08.2024 00:31
Imbecylu nie o Ukraińcu tu piszą.

H56 04.08.2024 09:32
to ty jesteś imbecylem, właśnie chodzi o ruskiego z z zabużańskiej krainy zwanej Ukraina.

do ruskiego propagandzisty 04.08.2024 11:11
H56 04.08.2024 09:32
to ty jesteś imbecylem, właśnie chodzi o ruskiego z z zabużańskiej krainy zwanej Ukraina.
prymitywie putlerowski - to twoi rodzice to ruskie? Doucz się, bo zachowujesz się jak obłudni politycy zachodni w wieku XX, którzy stwierdzali, że Polacy to WEWNĘTRZNA sprawa Rosji Sowieckiej... A twoja putlerowska propaganda nazywająca WOJNĘ O NIEPODLEGŁOŚĆ KRAJU "wewnętrzną sprawą ruskich" to szczyt chamstwa - najwyraźniej przejęty po przodkach!!!

Ksenia Dolinina 04.08.2024 12:29
do ruskiego propagandzisty 04.08.2024 11:11
prymitywie putlerowski - to twoi rodzice to ruskie? Doucz się, bo zachowujesz się jak obłudni politycy zachodni w wieku XX, którzy stwierdzali, że Polacy to WEWNĘTRZNA sprawa Rosji Sowieckiej... A twoja putlerowska propaganda nazywająca WOJNĘ O NIEPODLEGŁOŚĆ KRAJU "wewnętrzną sprawą ruskich" to szczyt chamstwa - najwyraźniej przejęty po przodkach!!!
a ty jeszcze nie rabotajet do roboty huta stoi

wierszokleta 04.08.2024 16:06
Nie masz głupszego od kacapa ruskiego.

WILLA RODSZYKLDA CZEKA NA RZAD NA UCHODZTRWIE HA AH AH 03.08.2024 21:32
DO ANGLII GO DO KRÓLA HA HA AH ***

Robal 03.08.2024 21:02
Nareszcie!!! Na wschodzie potrzeba żołnierzy a tu wg statystyk co drugi pijany na drodze to stamtąd

do ruskiego propagandzisty 04.08.2024 11:14
Robal 03.08.2024 21:02
Nareszcie!!! Na wschodzie potrzeba żołnierzy a tu wg statystyk co drugi pijany na drodze to stamtąd
pokaż te statystyki putlerowcu - oznaczałyby, że przed napaścią Rosji na Ukrainę BYŁO O POŁOWĘ MNIEJ PIJANYCH KIEROWCÓW W POLSCE - no chyba że uważasz, że wtedy to rosyjscy i białoruscy kierowcy byli często łapani...

Z KA RABINEM W DOPIE JAK KAPITAN DUPA Z GWIEZDNEJ FLOTY Z SATURNA HA HA AH 03.08.2024 16:04
ZOSTANIE RA BINEM NA FRONCIE WSCHODNIM O WWF WIELKI WSCHÓD FRANCY HA HA AH

dupczenie po gryfinsku 03.08.2024 13:11
kto zapisuje sie do klubu swingersow na gornym zapisujcie sie ludziska bo bym dziury nieswojej zony pouzywal

pyk 03.08.2024 13:11
Jak zwykle: brawura i brak oleju w głowie.

oho 03.08.2024 12:25
Niech zjeżdża jak najszybciej.

zyggy 03.08.2024 11:59
Szacun za deportację.

Hrabia Stanisław 03.08.2024 11:59
Empatia , ekskluzywny , tribute , akłapark , ministra , sędzina , atencja itp

Jack Strong 03.08.2024 11:43
U nich pewno to normalne i trudno to skomentować.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama