Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 01:53
Reklama
Reklama

Sprzedają lody dla psów. Mają branie

Lodowe przysmaki przyciągają uwagę czworonożnych klientów oraz ich właścicieli.
Sprzedają lody dla psów. Mają branie
Pies chetnie je takie lody.

Autor: Canva

Mała lodziarnia pod nazwą – a jakże! – Ice Scream znajduje się w Poznaniu przy Gołębiej. To tutaj wprowadzono nietypową ofertę: lody dla psów.

Lody dla psiaków

Lodziarnia przygotowała specjalną ofertę z myślą o dietetycznych potrzebach psów. Specjalnie zaprojektowane lody w kształcie psiej łapki o smaku jabłko-banan, sprzedawane po kilka złotych za porcję, są odpowiedzią na ograniczenia żywieniowe zwierząt. Dzięki temu właściciele mogą bez obaw pozwolić swoim pupilom na ochłodzenie w upalne dni.

Psie przysmaki podbiły internet

Pochwały dla poznańskiej lodziarni zalały internet po tym, gdy jedna z influencerek opublikowała na TikToku (filmik zobaczysz tutaj) nagranie psa degustującego te nietypowe lody. 

Filmik ma już pół miliona wyświetleń. A sam pomysł produkowania lodów dla psów został entuzjastycznie przyjęty.

Lody zrobisz nawet w domu 

Mimo rosnącej świadomości – w Polsce wciąż mało lokali zapewnia jakiekolwiek warunki dla psów. Dostęp do wody czy możliwość wejścia ze zwierzakiem nie są standardem. Inicjatywa lodziarni Ice Scream wpisuje się w trend tworzenia przyjaznych przestrzeni dla czworonogów.

O ile lody z poznańskiej lodziarni cieszą się dużą popularnością, to nie każdy ma do nich łatwy dostęp. Na szczęście podobne przysmaki można przygotować również w domowym zaciszu. 

Wystarczą – według Radia Zet – woda, jogurt, owoce lub specjalna karma dla psów i już. Taką mieszanką zaoferujesz swojemu psu zdrowe, a zarazem smakowite ochłodzenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Popus psi palanciarz 19.05.2024 23:11
Na trzy machamy palantami przed pyskami tych drani

smakosz 19.05.2024 19:34
Lody w Polsce są droższe niż w Niemczech, niedługo będzie tak ze wszystkimi innymi towarami.

Mieszkam w Heilbronn 19.05.2024 23:11
smakosz 19.05.2024 19:34
Lody w Polsce są droższe niż w Niemczech, niedługo będzie tak ze wszystkimi innymi towarami.
Przecież już duża część produktów ma tą tendencję czyli Polska>Niemcy Serio ale taniej mnie wychodzi pójść zjeść w niemieckiej restauracji niż w polskiej w większości przypadków. Jeszcze nie tak dawno nie do pomyślenia. Jeszcze trochę i do Niemców będziemy jeździć tankować.

Popus psi palanciarz 18.05.2024 22:12
Komentarz usunięty

Popus psi palanciarz 18.05.2024 11:55
dla psiaka najlepsze jest pomachanie palantem przed pyskiem zadna inna forma ich tak nie zadowala jak palantowanie drania

A. Żmijewski 17.05.2024 20:10
Tylko patrzeć pyr pyr pyr jak zasadniczo dla kasy zaczną lansować koszerne ogrodowe pomidory że szklarni dla psów czy pyr pyr kotów

psiara 17.05.2024 19:06
Nie wszystko co jest dobre dla ludzi, też jest dobre dla psów. To wcale nie chłodzi psa, bo psy mają inny system chłodzenia organizmu.

SZARIK HAHA AH 17.05.2024 14:45
MARZY MI SIE BOMBONIERKA HA HA AH https://youtu.be/vWodN0FA2b8

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama