Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 27 listopada 2024 05:35
Reklama
Reklama

Wpadł pod Gryfinem. A była godzina 14.30

Działania takie, jak prowadzenie kontroli drogowych przez policję, mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drodze. Głównym celem takich działań jest ograniczenie liczby wypadków i ochrona życia ludzkiego. Policja apeluje do wszystkich kierowców, by zdawali sobie sprawę z odpowiedzialności, związanej z prowadzeniem pojazdu i respektowali przepisy drogowe - tłumaczy asp. sztab. Jarosław Łysik Z KPP w Gryfinie.
Wpadł pod Gryfinem. A była godzina 14.30
Badanie kierowcy alkomatem

Autor: Policja

Kierowca Volkswagena wpadł w miejscowości Pniewo - miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany mężczyzna ma 32 lata. Incydent ten powinien stanowić przestrogę dla wszystkich kierowców, jak nieodpowiedzialne jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Pod Gryfinem w miejscowości Pniewo, doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze, która mogła zakończyć się tragicznie. Kierujący Volkswagena, 32-letni mężczyzna, został zatrzymany przez policję po tym, jak okazało się, że prowadził pojazd mając w organizmie aż 2,3 promila alkoholu. Incydent ten nie tylko naraził życie kierowcy, ale również wszystkich innych użytkowników dróg.

Pamiętajmy, że prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale także niezgodne z przepisami prawa. Alkohol wpływa negatywnie na nasze zdolności prowadzenia pojazdu, takie jak koncentracja, refleks czy koordynacja ruchowa. Jego spożycie znacząco zwiększa ryzyko wypadku drogowego, zarówno dla kierowcy, jak i osób podróżujących z nim oraz innych uczestników ruchu.

Przypadek kierowcy Volkswagena w Pniewie jest tylko jednym z wielu przykładów, które pokazują niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą spożywanie alkoholu przedsięwzięcie jak prowadzenie samochodu. Wszyscy powinniśmy zdawać sobie sprawę, że wystarczy jedno niewłaściwe działanie, aby zniszczyć czyjeś życie lub życie innych osób.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich. Nigdy nie powinniśmy wsiadać za kierownicę, jeśli spożyliśmy alkohol. Jeżeli planujesz wieczór z alkoholem, zawsze zorganizuj transport, który zapewni Ci bezpieczny powrót do domu. Niebezpieczeństwo związane z jazdą pod wpływem alkoholu jest realne, a konsekwencje takiego działania mogą być tragiczne. Dbajmy o swoje życie i życie innych, by każdy z nas mógł bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Knagulec. 27.06.2023 00:19
O 14.30 to ja mam codziennie elektrowscząsy na Mącznej

to nie jest kraj dla starszych ludzi"... 26.06.2023 23:49
Ale dla młodych niektórzy wyrozumiali. Natomiast jak starszy człowiek będzie uczestnikiem (i to niekoniecznie sprawcą) - to od razu hejtowanie jego wieku (nawet jak pieszy, to że "za wolno przechodził")...

prosta wpadka 26.06.2023 23:01
Po wódę na stację jechał.

Jack 26.06.2023 22:43
Jak nie pijany to naćpany, oto młodzi kierowcy. A tak im przeszkadzają seniorzy za kierownicą. Myślenie jak w UE eurokratów. Seniorzy mają duże doświadczenie i niejedno widzieli na drodze, wolą uważać. A młodzi myślą że świat do nich należy, tylko często już w innym wymiarze (dwa metry pod ziemią)

Knagulec 26.06.2023 22:07
Przegumować kurwiłba nadgrzbietowo profilaktycznie

ReklamaEPI-AKCJA Fundacji "Normalnie" 08.11.-09.12.2024
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama