Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 01:54
Reklama
Reklama

Zdetonują niewybuch na miejscu Nie wychodzić z domów

Słyszę jak jeżdżą na bombach i każą siedzieć w domu. Co się dzieje? - pyta nas mieszkanka gminy Gryfino. Okazuje się, że saperzy będą detonować niewybuchy na miejscu.
Zdetonują niewybuch na miejscu Nie wychodzić z domów

Dwa niewybuchy z okresu drugiej wojny światowej znaleziono  w Starych Brynkach dwa dni temu. Dziś przyjechali saperzy. Podjęto decyzję, że zdetonowane zostaną na miejscu. 

Saperzy, policja i straż miejska obstawia teren w pobliżu boiska. Nie zapowiedziano ewakuacji, ale na czas detonacji wszyscy mają pozostać w domach Wjazd do Starych Brynek będzie wstrzymany. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

i
Pawlakowa 11.02.2023 20:55
To już 4 wojna wojna w moim życiu w tym 2 światowe

MarJan 10.02.2023 09:43
Do tej roboty nadaje się najlepiej główny komendant policji 🤣

kapitan bomba 09.02.2023 18:52
gwiezdna flota wysłała swych najlepszych minerów kapitaba dopę i chorążego torpedzia ha ha ah i odpalili te petardki najtańsze bo znalezione ha ha ah

i
ufffffff 09.02.2023 16:05
Pier... aż szyby w oknach trzeszczały.

Strazak 09.02.2023 16:00
A gdzie Gsr ?

Kudłata 09.02.2023 11:45
Gdybym ci ja miała Nie wybuchów całą kupę To bym je wsadziła Wszystkie sobie w ..

i
oko 09.02.2023 10:37
Na zdjęciu w fotogalerii jednak widzę że jacyś ludzie się kręcą

i
poznaję gada 09.02.2023 14:06
To pewno ci gminnej antykryzysówki.

i
but 09.02.2023 10:29
Nie poryje boiska?

i
szperacz 09.02.2023 10:06
Ktoś wyszperał

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama