Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 01:57
Reklama
Reklama

Dali kobietom Skrzydła [WIDEO]

Dzisiejsze obchody Dnia Kobiet w Moryniu rozpoczęto nieoczekiwanie od koncertu zespołu Skrzydła. Występ zakończył się bisem.
Dali kobietom Skrzydła [WIDEO]

Z okazji Dnia Kobiet Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu przygotował specjalny program w Sali Geoparku. Chojeński zespół Skrzydła przygotował specjalny koncert.

Oto fragment koncertu:

 

Kliknij aby odtworzyć

 

Zespół Skrzydła rozpoczął działalność w kwietniu 2019 roku od pieśni religijnych, do których wraca chętnie i dziś. Potem do Moniki i Sławka dołączyła Kasia i powstał zespół - SKRZYDŁA. Może dlatego, że muzyka, śpiew przenoszą ich w trochę inne przestrzenie, w których lubią przebywać, by potem tym chętniej wracać do codziennych spraw.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Incicky 13.06.2020 15:12
Komentarz usunięty

A 12.03.2020 10:41
Pięknie...brawo dla zespołu:)

pod 10.03.2020 19:33
ziew

Tia 10.03.2020 17:03
Nikotyński musi odejść!

aber 10.03.2020 07:18
Komentarz zablokowany

? 09.03.2020 09:46
Co ta w środku ma na ręce?

FENIX-zespół muzyczny 09.03.2020 07:53
No pięknie, Tak trzymać!!!,Pozdrawiamy Panią Ewe i Gitarzyste:-)

AA 08.03.2020 21:26
Za zdrowie pań za zdrowie! Szampana pijmy aż do dna panowie!

głośny 08.03.2020 20:49
A dlaczego równie głośno nie świętuje się Dnia Mężczyzn?!

JANIAN PORAZIŃSKA 08.03.2020 20:42
KTO MI DAŁ SKRZYDŁA

Ikar 10.03.2020 22:04
Nieskrzydliński musi odejść!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: :-)Treść komentarza: Gratki!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:52Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: taka słomkaTreść komentarza: Dokładnie. A słomką mogą być choroby. Bezdomne koty są przecież nosicielami różnych chorób. To nie jest tylko problem estetyczny czy etyczny, ale i sanitarny. Jeśli mnożą się w takim tempie, rośnie ryzyko dla ludzi i zwierząt domowych. Wniosek o pilną interwencję i nadzór jest w pełni uzasadniony. Liczę, że wójt potraktuje to jako priorytet, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli totalnie.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:48Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: urzędnikTreść komentarza: Łatwo jest krytykować, ale Program opieki kosztuje! Gminy mają ograniczone budżety. Zgadzam się, że odławianie i sterylizacja są obowiązkowe, ale często brakuje wystarczającej liczby weterynarzy chętnych do współpracy w ramach gminnych stawek. Poza tym, gdzie te koty mają trafić po odłowieniu? Gminy często nie mają schronisk, a te najbliższe są przepełnione. To jest problem systemowy i ogólnopolski.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:44Źródło komentarza: Bezdomne koty opanowały działki. Mieszkaniec liczy na pilną interwencjęAutor komentarza: z gronaTreść komentarza: Przygotowania do kabaretu były wyzwaniem, ale zdecydowanie się opłaciły! Pani Magda i Pani Joanna wykonały tytaniczną pracę ze scenariuszem, a charakteryzacja, za którą odpowiadał sztab ukrytych talentów, przeniosła nas w czasie. Chciałabym podkreślić, że ten występ był dowodem na niesamowitą integrację grona – od najmłodszych stażem, po weteranów. To, że cała kadra (i uczniowie!) potrafiła stworzyć coś tak spontanicznie zabawnego, świadczy o świetnej atmosferze pracy. Mamy nadzieję, że ten nowy, kabaretowy standard stanie się tradycją! Gratuluję wszystkim zaangażowanym!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 00:33Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humorem
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama