Była to 24. edycja targów.
Targi MIPIM w liczbach (wg danych organizatorów):
-ponad 19,000 m² powierzchni wystawienniczych
-około 1,650 prezesów I dyrektorów naczelnych
-ponad 1,850 firm wystawiających się
-około 4.300 inwestorów
- 415 przedstawicieli mediów
-ponad 20.000 uczestników z ponad 80 krajów
Dopiero co wrócili
W dniach 12-14 marca gmina Gryfino uczestniczyła w tej prestiżowej imprezie, prezentując przede wszystkich swoje dwa najważniejsze projekty: Park Regionalny w Gryfinie (teren w pełni uzbrojony i przygotowany w zeszłym roku) oraz tereny nabrzeża w Gryfinie.
Wspólnie z gminą Gryfino udział w targach wzięła Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., aktywnie włączając się w proces promowania Parku Regionalnego w Gryfinie, którego powstanie i rozwój jest wielką szansą dla całego regionu.
Kto nas reprezentował?
KSSSE reprezentowana była przez Romana Dziducha, wiceprezesa zarządu, natomiast gmina Gryfino przez Macieja Szabałkina, zastępcę burmistrza oraz Krzysztofa Czosnowskiego, naczelnika Wydziału Planowania Przestrzennego, Strategii, Rozwoju i Inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.
Co tam robili?
-Delegacja podczas targów odbyła kilkanaście spotkań z firmami developerskimi, inwestorami, grupami kapitałowymi ze szczególnym naciskiem promując lokalizację terenów przemysłowych pod Gardnem. Ponieważ spotkania z szefami firm oraz osobami odpowiedzialnymi za rozwój firm umówione zostały na długo przed targami, możliwe było wyselekcjonowanie i dotarcie do tych, którzy ofertę uważają za ciekawą i wartą poznania – informuje Krzysztof Czosnowski.
Podczas licznych spotkań, prezentacji oraz udziału w różnych wydarzeniach w czasie trwania targów przedstawiciele wspólnej delegacji mieli możliwość przedstawienia wielu szczegółowych informacji na temat zasad i korzyści funkcjonowania firm w specjalnych strefach ekonomicznych oraz zalet gryfińskiej lokalizacji.
Napisz komentarz
Komentarze